Dom

Shenzhen Ishinelux Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Światło LED Stadium na sprzedaż
dobra jakość Światło LED Stadium na sprzedaż
Opinie klientów
Świetny produkt, wytwarza dużo światła. Dobra konstrukcja. Dobra cena za przedmiot.

—— Jean Morilas

Doskonałe światło. Mam nadzieję, że to trwa tak długo, jak reklamowane. Do tej pory jest świetnie. Używam go w moim warsztacie i zapewnia odpowiednie, jasne światło.

—— TrrJohn

Właśnie grałem z nimi, ale jak na razie tak dobrze. Światło dzienne jest niebieskie, co dobrze jest obudzić mnie rano.

—— Seth lee talley

Jak na razie dobrze. Mam to podłączone w moim garażu daje dobre światło będzie kupić trochę więcej. Warto robić interes!

—— R. Rudd

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  O powierzchni około 5000 m² , I shielux jest jednym z profesjonalnych R & D, produkcji, sprzedaży, usług zaawansowanych technologicznie przedsiębiorstw od 10 lat, które ściśle zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO9001: 2008, nalegać na zasadzie "jakości jako podstawa, innowacja jako siła ", stosuj się do" klienta to centrum, prestiż to życie, talent to podstawa, nauka i technologia jako pierwsza "filozofia biznesu".
  Dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów, usług i rozwiązań oświetleniowych.

  Aby wyprodukować produkty najwyższej jakości, wprowadziliśmy zaawansowane urządzenia testujące, takie jak sprzęt do testowania krzywej rozkładu światła IES, kula integracyjna, sprzęt do testowania wysokich i niskich temperatur, sprzęt do testowania mgły solnej, sprzęt do testowania impulsów wysokiego i niskiego napięcia, wodoodporny sprzęt testujący IP66, SMT maszyna do wstawiania, rozpływ i tak dalej.

  Firma:

  Starzenie się Floodlight:

  Wysyłka:

 • OEM / ODM
  ISHINELUX oferuje rozwiązania zorientowane na klienta, w tym usługi OEM i ODM. Z 15 doświadczonych inżynierów w dziedzinie dystrybucji światła, projektowania urządzeń i zarządzania termicznego ISHINELUX zapewnia satysfakcjonujące usługi wszystkim klientom, takim jak Coca Cola i inne gigantyczne firmy. Dostarczamy produkty do oświetlenia modernizacji projektów i usług OEM dla tych firm z bardzo pozytywnymi opiniami.

 • R & D

  Misją firmy ISHINELUX jest doprowadzenie wartości oświetlenia LED do klientów z szerokiego wachlarza branż i rynków. Aby spełnić tę misję, konieczne jest zrozumienie indywidualnych potrzeb klienta z punktu widzenia wydajności, niezawodności, trwałości i kosztu.

  Firma ISHINELUX zatrudnia nie tylko wiedzę na temat technologii LED, ale również swoją wiedzę z zakresu zarządzania temperaturą, inżynierii optycznej, elektroniki i elektrotechniki oraz opakowania mechanicznego. W celu zaspokojenia potrzeb swoich klientów, ISHINELUX stosuje techniki zarządzania jakością w fazie projektowania, produkcji wstępnej i produkcji w celu zapewnienia, że ​​jego produkty, zarówno dostosowane, jak i standardowe, spełniają swoje oczekiwania.


  Będziemy zadowoleni z naszego własnego działania tylko wtedy, gdy spełnione zostaną oczekiwania naszych klientów.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Ishinelux Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Yoki

Tel: 86-755-29815402

Faks: 86-755-29815719

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Kontakt

Adres: 7F, Budynek AB, Honglianying Tech. Park, dzielnica Longhua, Shenzhen, Guangdong 518000, Chiny

Adres fabryczne:7F, Budynek AB, Honglianying Tech. Park, dzielnica Longhua, Shenzhen, Guangdong 518000, Chiny.